logo

SPĀNIJA. COSTA BRAVA / COSTA DEL MERESME

Ceļojuma pamatinformācija
 • Cena: no 313 €
 • Ceļojuma datums: 21.07.2022 28.07.2022 04.08.2022 11.08.2022 18.08.2022 25.08.2022 01.09.2022 08.09.2022 15.09.2022 22.09.2022
 • Ceļojuma veids: ar lidmašinu
 • Apraksts: -
comments
Ceļojuma apraksts
 
 

Datumi:

21.07.2022
28.07.2022
04.08.2022
11.08.2022
18.08.2022
25.08.2022
01.09.2022
08.09.2022
15.09.2022
22.09.2022

1. DIENA
Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās laiku skatiet mūsu mājas lapas sadaļā „Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena).

Lidojums Rīga-Žirona (~11:50-14:15).

Ierašanās Žironā. Izbraukšana uz viesnīcu Costa Brava / Costa del Meresme. Izmitināšana, atpūta.

Pēc vēlēšanās piedāvājam “Autortūre pa Kosta Bravas krastmalu” (piemaksa 39 eiro).

Šo krastu rotā smaragdzaļais līču ūdens, košu zaļumu ielokā. Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim Tosas de Mar pilsētu, kuru šeit uzskata par Kosta Bravas pērli. Pilsēta kopš seniem laikiem ir dzejnieku un mākslinieku iedvesmas avots. Mēs dosimies pastaigā pa tās senajām ieliņām un baudīsim elpu aizraujošu ainavu, kas pavērsies mums no 11.gs cietokšņa mūru augstuma. Tālāk mēs dosimies uz Ļjoret de Mar pilsētu, kura tiek uzskatīta par Kosta Bravas tūrisma galvaspilsētu un ir slavena ar savām gleznainajām ainavām un pludmalēm. Bet pabeigsim mūsu ekskursiju ar spāņu vīnu degustāciju, kuru būs iespējams arī iegādāties līdznešanai.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

Nakts viesnīcā.

2. DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē, ekskursija uz Barselonu.

Barselona – Katalonijas galvaspilsēta, lieliska Eiropas pilsēta, kas atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastes ziemeļaustrumu daļā, tā ir slavena ne tik ar savu viduslaiku centru, cik ar neparastām modern stila celtnēm – Antonio Gaudi un citu arhitektu mākslas darbiem. Autobusu un pastaigu ekskursijas laikā mēs iepazīsim skaistu Barselonas katedrāli – Sagrada Familia, kas ir galvenais arhitekta Antonio Gaudi mākslas darbs. Mēs turpināsim iepazīties ar Gaudi darbiem, viņa šedevru vidū var atzīmēt Casa Mila ēku, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par La Pedrera („Akmeņlauztuve”).
Turpinot ceļojumu pilsētā, nokļūsim Paseo de Lluís Companys, kas ved uz izstādes laukumiem Citadeles parkā, par kura galveno apskates vietu kalpo Triumfa arka. Baudot pilsētas skaistumu, mēs dosimies uz vietu, kuru ir iemīļojuši ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji. Montžuika kalns – tā pakāje ir burtiski klāta ar apskates vietām: Nacionālā pils, arhitektūras parks „Spāņu pilsētiņa”, „Maģiska strūklaka” un Vācijas izstādes paviljons, kā arī te var redzēt dažādas sporta būves, kuras tika uzceltas 1992. gada Olimpiskajām spēlēm. Brīvā laikā iesakām doties pastaigā pa La Rambla bulvāri – galveno gājēju ielu Barselonā.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

Nakts viesnīcā.

3. DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursiju programma “Žirona - Figerasa”.

Žirona (spāniski - Girona) - sena spāņu pilsēta Katalonijā, kuru ne velti dēvē par pasakainu pilsētu: trīsgalvainais briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, mistiskās ebreju parādu kalpības raksta radītājs rabīns Bonastruks Sa Porta, pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, spārnotais pūķis, kas peld zem Žironas tiltiem pilnmēnesī - tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem Tu uzzināsi ekskursijas laikā, pastaigājoties pa klusajām vecpilsētas ieliņām.

Katalonijas pilsēta Figerasa (spāniski Figueres) ir slavenā mākslinieka Salvadora Dalī dzimtene. Šeit Tevi sagaida Dalī teātra-muzeja apmeklējums, kuru projektējis pats mākslinieks (ieeja muzejā par papildu samaksu). Taču arī bez Dalī muzeja Figerasā ir daudz ievērības cienīgu vietu, piemēram, Emporda muzejs, senākais no vietējiem muzejiem, kas atvērts jau 1876. gadā. Muzeja īpašumā ir īpaša gleznu kolekcija, kā arī neparasti ibēriešu, grieķu un romiešu laika eksponāti. Figerasa ir arī iecienīta gardēžu vieta: te ir daudz brīnišķīgu restorānu, kas minēti dažādos Eiropas ceļvežos.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

Nakts viesnīcā.

4. DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās piedāvājam Vakara ekskursiju uz Barselonu un “dziedošo” strūklaku šovu (piemaksa 39 eiro).Lai arī cik tas dīvaini nebūtu, bet oriģinālais strūklakas nosaukums - Monžuikas strūklaka ir aizmirsts. Tūristi to sauc par “dziedošo”, bet spāņi - par Barselonas “maģisko strūklaku”, jo ūdens, gaismas un mūzikas spēle rada maģisku burvības auru. Divas šova stundas aizrit nemanot. Puse programmas norisinās klasiskās mūzikas pavadībā, otra programmas puse ir veltīta pasaules mūzikas hitiem. Savu nosaukumu strūklakas attaisno pilnīgi - citādi kā par maģisku ūdens, gaismas un klasiskās mūzikas kombināciju to nevar nosaukt. Šis patiesi brīnišķīgais šovs sākas pēc saulrieta, kad ūdens strūklas mūzikas pavadībā veido visdažādākās formas, neatkārtojamas figūras, kuras izzūd un atkal atdzimst vēl skaistākā ūdens un gaismas spēlē. Šajā maģiskajā šovā tiek izmantotas vairāk nekā 50 krāsas un to nianses, kuras nav tik vienkārši atšķirt. Viss apvienots vienotā harmonijā: mūzika un apgaismojums mainās reizē ar fascinējošo strūklakas “deju”. Rezultātā veidojas šovs, kuru katru vakaru dodas vērot daudzie Barselonas viesi un paši pilsētnieki.Возвращение в отель.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

Nakts viesnīcā.

5. DIENA
Brokastis. Brīvs laiks pie jūras. Dienas otrajā pusē, ekskursijas brauciens uz Monseratu

Monserata – virkne klinšu, kas veido neatkārtojamu skatu и un apbur ar savām ainavām. Kalnu grēda tika izveidota vairākus miljonus gadus atpakaļ un pārvērtusies par fantastiskām dabas izveidotajām figūrām. Pateicoties vietējo iedzīvotāju izdomai, neparastas virsotnes ieguva savu nosaukumu atkarībā no tā, kam tās līdzinās – „Ziloņa snuķis”, „Mūmija”, „Galvaskauss”, „Sargs”... Šajās vietās dzima virkne leģendu. Viena no tām vēsta, ka savādas klinšu formas ir eņģeļu radījums, kuri nolaidās no debesīm, lai pārveidotu kalnu grēdas ainavu, sazāģējot kalnu virsotnes ar zelta vīlītēm. Monserata tulkojumā nozīmē „sazāģēts kalns”. Bet kalna unikalitāte slēpjas ne tikai reljefa skaistumā, bet drīzāk ar to, ka uz tā atrodas Monserata klosteris (Monasterio de Montserrat). Tas ir strādājošs klosteris ar gandrīz tūkstošgadu seno vēsturi. Un līdz pat šim brīdim tas atspoguļo Katalonijas garīgo simbolu- tur dzīvo mūki, ieturot ikdienas dievkalpojumus, te tiek glabāta senatnīga Melnās Monserata Jaunavas statuja.

 

Ekskursijas laikā uzzināsiet klostera vēsturi, dzirdēsiet dažādas interesantas leģendas par to, kā radās klosteris un par brīnumiem, kas ir saistīti ar statuju. Brīvā laikā varēsiet apmeklēt baziliku un dzirdēt ļoti skaistu zēnu kora uzstāšanos, paklanīties galvenajam klostera apskates objektam – Melnai Jaunavai; apmeklēt klostera muzeju, iepirkt suvenīrus, degustēt spāņu liķierus. Apkārt klosterim atrodas daudz gleznainu pastaigas taku, kur var redzēt senās kapelas, interesantas reliģiskā rakstura skulptūras un brīnumainas kalnu ainavas. Gājēju pastaigas klostera apkārtnē ir vislabākā iespēja sajust šo vietu skaistumu un ieraudzīt īstu Monseratu ar tās ainavām.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

Nakts viesnīcā.

6. DIENA
Brokastis. Brīvs laiks pie jūras.

Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

Nakts viesnīcā.

7. DIENA
Brokastis. Brīvs laiks pie jūras.

Vakarā, pēc vēlēšanās, piedāvājam bruņinieku turnīru-šovu + flamenko dejas (papildu maksa).

Šovs “Bruņinieku turnīrs” ļaus pilnībā iegrimt 14. gs. atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņinieki savas Daiļās dāmas vārdā. Tu kļūsi par aculiecinieku īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Būs arī flamenko deju priekšnesumi. Flamenko ir tradicionāls spāņu deju stils, kas radies Andalūzijā. Flamenko dejas un dziesmas pavada ģitārspēle, ritmiska plaukstu sišana (palmas), perkusijas instrumenta spēle (cajón) un kastaņetes. Atgriešanās viesnīcā.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

Nakts viesnīcā.

8. DIENA
Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs Žironas lidostā.

Lidojums Žirona-Rīga (~07:00-11:25).
 
Ceļojuma cenā ietilpst
 
 
CENĀ IEKĻAUTS:

Lidojums Rīga - Žirona - Rīga (Ryanair)
7 naktis viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
1 maza soma ( 40 х 20 х 25 cm)

 

 
 
 
Papildus izmaksas

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 189 €
Ekskursija uz Barselonu
Ekskursija uz Žironu un Figerasu
Ekskursija uz Monseratu
Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
Grupas vadītāja pakalpojumi  

  
 

Vēlies ceļot?

Saņmet jaunumus:

Please wait

Vēlaties uzdot jautājumu?

Droši sazinieties ar mums

Nosūtīt ziņu
 • 25035d075b647802dc4d3ea20bcdefa75900ebd239eaccd30b6a09bf3d2990d5_1.jpg
 • 1616498256368_1.jpg
 • alida.jpg
 • bal.jpg
 • balta.jpg
 • nova.jpg
 • tez.jpg
 • valet.jpg