logo

AVIOTŪRE UZ ARMĒNIJU!

Ceļojuma pamatinformācija
 • Cena: no 299 €
 • Ceļojuma datums: 23.07.2022 17.09.2022
 • Ceļojuma veids: ar lidmašīnu
 • Apraksts: AVIOTŪRE UZ Armēniju ar izlidošanu no Viļņas
comments

Ceļojuma apraksts
 
 

TŪRE IR GARANTĒTA NO 2 CILVĒKIEM!


1.DIENA
Transfērs no Rīgas uz Viļņu.

Tikšanās Viļņas lidostā .

Lidojums uz Erevānu.Izvietošana viesnīcā. Nakts viesnīcā.

2.DIENA
Brokastis.

Ekskursiju programma “Erevāna, Gegardas klosteris un Gārnija templis”. Sāksim ekskursiju ar Armēnijas galvaspilsētas – Erevānas apmeklējumu, kura ir kultūras, ekonomiskais un politiskais centrs. Erevānieši nekad nesteidzas, bez steigas ejot pa pilsētas bulvāriem, var šķist, ka pilsētā ir mūžīgās brīvdienas. Lielākā daļa ēku pilsētas centrā ir dekorētas ar sārtas krāsas akmeņu flīzēm. Tālāk dosimies apmeklēt Gegardas klosteri. Apskatīsim baznīcu, kura celta XIII gs un alu tempļus, kas tika celti pirms tūkstoš gadiem vēl pagānu laikos, kurus vēlāk pārvērta par dievnamiem. Piemineklis iekļauts UNESCO mantojuma sarakstā. Brīvais laiks, iespēja paēst un piedalīties meistarklasē (par papildus maksu 25 eiro). Gārnija pagānu tempļa apskate. Piemineklis iekļauts UNESCO sarakstā (papildus apmaksa par ieejas biļetēm ~ 5 eiro). Nakts viesnīcā.

3.DIENA
Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Sevanas ezeru un klosteri Sevanavank. Mēs apmeklējam Sevanas augstkalnu ezeru, vislielāko ne tikai Armēnijā, bet visā Kaukāza reģionā. Tas atrodas 1900 metru augstumā virs jūras līmeņa. Lai cik arī nebūtu karsts ielejā, šeit vienmēr ir patīkami svaigi. Sevana ezers ir vulkāniskas izcelsmes, ainava šeit ir ļoti gleznaina: ar priedēm apaugušas kalnu nogāzes, alpu pļavas, stepes un savvaļas pludmales. Visa apkārtējā teritorija ir nacionālā parka zona. Ezera pussalā atrodas viena no pazīstamākajām Armēnijas apskates vieta - Sevanavanka klosteris, kas atkal darbojas mūslaikos. Agrāk šeit aiz drošajām sienām atradās vairākas baznīciņas, sardzes tornis, klostera celtnes un saimniecības ēkas. Zināms, ka 921. gadā mūki pat piedalījās kaujās ar arābu iebrucējiem, un Armēnijas ķēniņš pateicoties mūku atbalstam - uzvarēja. Līdz mūsdienām saglabājušās divas baznīcas - Surba Arakeloca baznīcas (874. g.) un Surba Karapeta (305. g.). Tālāk dosimies uz Diližanu ,kura atrodas dabas parka ielenkumā starp augstajiem kalniem. Diližana ir viena no skaistākajām Armēnijas pilsētām. Pilsētu neoficiāli dēvē par “Armēnijas Šveici”. Brīvais laiks. Došanās uz Erevānu. Nakts viesnīcā.

4.DIENA
Brokastis.

Brīvdiena vai ekskursijas brauciens pēc vēlēšanās “Araratas ieleja un koris Virap” (par papildus maksu 30 eiro (ieejas biļetes ) Araratas ielejas un Virap koris. Šai vietai ir liela nozīme visā kristiešu pasaulē. Tieši šeit sākās Armēnijas , kā pirmās kristiešu valsts atdzimšana. Kadreiz šeit atradās senā Artašatas pilsēta, kura bija Armēnijas galvaspilsēta no 2. līdz 5. gs. No šīs vietas paveras brīnišķīgs skats uz Bībelē minēto Araratu. Mūs sagaida Ečmiadzinas katedrāles apmeklējums- tā ir visvecākā baznīca pasaulē un armēņu garīgais centrs. Mēs apmeklēsim Ečmiadzinas muzeju (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus ~ 3) eiro) un Zvartnocas (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus ~ 3 eiro) - UNESCO sarakstā iekļauto pieminekli.

Dienas beigās piedāvājam galā vakariņas nacionālā restorānā (piemaksa 25 eiro).

5.DIENA
Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Apburošā Armēnija ”. Cahkadzors ir populārs kalnu slēpošanas un klimata kūrorts. Kalnu kūrorta veselīgais gaiss īpaši pozitīvi ietekmē cilvēku veselību, piesātinot asinis ar skābekli. Cahkadzoras kūrorts bija iecienīta sportistu atpūtas vieta pirms svarīgām sacensībām. Mēs apmeklēsim Cahkadzoras galveno kultūras objektu - Ķečaras klosteri, kuras pamati ir likti 11. gs. Klostera komplekss ietver četras baznīcas, divas kapellas, senu kapsētu un vairākas neapdzīvotas ēkas. Brīvajā laikā būs iespēja uzkāpt pa virvju ceļu uz vienu no kalnu virsotnēm un izbaudīt apbrīnojamo ainavu (biļete tiek apmaksāta papildus). Tālāk dodamies uz Erevānu, kur mūs sagaida ararata konjaka rūpnīcas apmeklējums. Armēņu konjaks “Ararat” ir viens no labākajiem pasaulē, un zīmols ar savu unikalitāti ierindojas starp lielākajām pasaules kompānijām (papildus apmaksājamas ieejas biļetes ~ 10 eiro).

Transfers uz lidostu.

6.DIENA
Lidojums uz Viļņu. Transfērs Viļņa - Rīga

.

 

 


 
 
Ceļojuma cenā ietilpst
 
 

CENĀ IEKĻAUTS:

 

Lidojums Viļņa - Erevāna - Viļņa
1 Maza soma
Transporta apkalpošana
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi.
Dzīvošana 3* viesnīcā - 4 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Transfērs Rīga - Viļņā - Rīga.

 
Papildus izmaksas
 

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 149 €
Ekskursijas brauciens "Erevāna, Gegharda klosteris un Garni templis"
Ekskursijas brauciens uz Sevanas ezeru un Sevanavankas klosteri
Ekskursijas brauciens uz Diližānu
Ekskursijas brauciens "Armēnijas skaistums"

APMAKSA UZ VIETAS:
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās 

 

 

 

.
 

 
 

Vēlies ceļot?

Saņmet jaunumus:

Please wait

Vēlaties uzdot jautājumu?

Droši sazinieties ar mums

Nosūtīt ziņu
 • 25035d075b647802dc4d3ea20bcdefa75900ebd239eaccd30b6a09bf3d2990d5_1.jpg
 • 1616498256368_1.jpg
 • alida.jpg
 • bal.jpg
 • balta.jpg
 • nova.jpg
 • tez.jpg
 • valet.jpg