logo

Drošības nodrošināšana Melnkalnē

Ceļojuma pamatinformācija
  • Ceļojuma datums: -
  • Ceļojuma veids: -
  • Apraksts: -
comments
Drošības nodrošināšana Melnkalnē
 
 
 


COVID-19 TESTS

Pasažieriem jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Melnkanes lidostā (t.i., ja līdz ielidošanai Melnkalnes lidostā ir atlikušas vairāk nekā 72 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs).Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra formā, angļu valodā. Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!

COVID-19 sertifikātam jābūt digitālā vai papīra formātā (drukātam vai oriģinālam) angļu valodā. Tajā jāietver informācija:

Personas vārds un uzvārds
Dzimšanas dati
Pases numurs/Personas kods
Testa datums un laiks
Laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija
Testa veikšanas tehnika un negatīvs rezultāts
QR kods vai zīmogs un paraksts
Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

COVID-19 TESTS NAV JĀVEIC:

Bērniem līdz 5 gadu vecumam
COVID-19 izslimojušām personām, kuras var uzrādīt dokumentu ar pozitīvu IgG antivielu testu, izdotu ne vairāk kā 30 dienas pirms ielidošanas Melnkalnē. Dokumentam jābūt oriģinālam angļu valodā ar ārsta parakstu. Ja oriģinālais dokuments ir latviešu valodā, tam jābūt ar notariāli apstiprinātu tulkojumu angļu valodā.
Pilnā apjomā vakcinētiem pret Covid-19. Pēdējai vakcīnai jābūt veiktai ne vēlāk kā 7 dienas pirms ierašanās Melnkalnē. Tūristam jāuzrāda dokumenta, kas apliecina pilnu vakcināciju, oriģināls angļu valodā ar ārsta parakstu. Ja oriģinālais dokuments ir latviešu valodā, tam jābūt iztulkotam angļu valodā un notariāli apliecinātam
Ja ir pozitīvs IgG antivielu tests, kas ir veikts ne vēlāk kā 30 dienas pirms ierašanās Melnkalnē.
SVARĪGI!: Personām, kuras nevarēs uzrādīt nepieciešamos dokumentus - negatīvu COVID-19 PCR testu vai IgG antivielu seroloģiskā testa rezultātu, tiks liegta iekāpšana lidmašīnā!

APDROŠINĀŠANA

Mēs stingri iesakām ikvienam tūristam iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kas sedz medicīniskās izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ
IERODOTIES MELNKALNĒ

Ceļotājiem, kas ierodas Melnkalnes lidostā, pēc nejaušības principa var tikt mērīta ķermeņa temperatūra un/vai veikts COVID-19 tests.
Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).
Tiek piemērota komandantstunda (no pulksten 00:00 līdz 5:00). Naktsklubi, bāri un diskotēkas ir slēgtas.
Brīvdienās pārvietošanās starp pilsētām ir aizliegta (no piektdienas pulksten 00:00 līdz pirmdienas pulksten 5:00). Ierobežojumi neattiecas uz organizētām ekskursijām un transfēriem starp lidostām un viesnīcām.
Lielveikali, galerijas, muzeji ir atvērti līdz pl. 22:00.


POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ

Melnkalnes valdība ir apņēmusies rūpēties par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī segt viņu izmitināšanas un ēdināšanas (jau rezervētajā vai citā viesnīcā (ēdināšana 2x dienā tiem, kam rezervācijā ir SC vai BB, ēdināšana 3x dienā tiem, kam rezervācijā ir FB vai vairāk)) izdevumus un, ja nepieciešams, ārstēšanos valsts slimnīcās.

Atgriešanās izdevumus tūrista mītnes zemē Melnkalnes valsts nesedz, un tie būtu jāsedz apdrošināšans firmai, ja klients ir iegādājies Covid-19 apdrošināšanu. Gadījumā, ja klientam nav apdrošināšanas, visi papildu izdevumi būs jāmaksā klientam. Taču, NOVATOURS apņemas palīdzēt klientiem atrast piemērotākās lidojuma biļetes, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi!

ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ
DETALIZĒTU INFORMĀCIJU PAR NOTEIKUMIEM, ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ SKATĪT SADAĻĀ "INFORMĀCIJA TIEM, KAS ATGRIEŽAS LATVIJĀ"

PAR TESTA VEIKŠANU MELNKALNĒ:

Aicinām ceļotājus, ierodoties Melnkalnē uzreiz vērsties pie Novatours partneru pārstāvja, lai pieteiktu COVID-19 PCR testu pirms izlidošanas.

Pārstāvji ieteiks atpūtniekiem tuvāko privāto laboratoriju, kur iespējams nodot testu. COVID-19 PCR testa izmaksas ir no 50 līdz 80 EUR / pers. + transporta izmaksas.

Covid-19 PCR tests Melnkalnē valsts klīnikās ir bez maksas. Transporta izdevumi uz/no klīnikas ir pašu klientu atbildība (var aizbraukt ar taksometru vai doties kājām, jo visos kūrortos ir klīnikas, kur jūs varat nodot PCR testu bez maksas. Pārbaudi (testu) var veikt dažādās situācijās (kad ir jūtami vīrusa simptomi uzturēšanās laikā Melnkalnē vai kad vajag veikt testu pirms atgriešanās mītnes zemē).

 


 
Ceļojuma cenā ietilpst
 
 
 
Papildus izmaksas
 
 
 

Vēlies ceļot?

Saņmet jaunumus:

Please wait

Vēlaties uzdot jautājumu?

Droši sazinieties ar mums

Nosūtīt ziņu
  • alida.jpg
  • bal.jpg
  • balta.jpg
  • mo.jpg
  • nova.jpg
  • tez.jpg
  • valet.jpg