logo

Drošības nodrošināšana Bulgārijā

Ceļojuma pamatinformācija
  • Ceļojuma datums: -
  • Ceļojuma veids: -
  • Apraksts: -
comments
Drošības nodrošināšana Bulgārijā
 
 
 


COVID-19 TESTS

Pasažieriem jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Bulgārijas lidostā (t.i., ja līdz ierašanai ir atlikušas vairāk nekā 72 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs). Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra vai digitālā veidā, angļu valodā. Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!

Ceļojot uz Bulgāriju, var veikt arī antigēnu testu (RAT - no mutes un deguns dobumiem), bet tests ir jāveic ne ātrāk kā 48h pirms ierašanās Bulgārija. Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!

Informācija Covid-19 PCR vai antigēna (RAT) testa veikšanai:

Katram ceļotājam (gan pieaugušajiem, gan bērniem un arī zīdaiņiem) negatīvs testa rezultāts būs jāuzrāda gan pirms izlidošanas no Rīgas lidostas, gan ierodoties Bulgārijas lidostā
Pasažieriem, kuri ne vairāk kā 180 dienas pirms ierašanās Bulgārijā ir inficējušies ar COVID-19 vīrusu un kuru PCR vai antigēnu (RAT) tests joprojām ir pozitīvs - tiks atļauts ceļot uz Bulgāriju. Šiem pasažieriem jāuzrāda ārsta izziņa Nr. 027/u angļu valodā vai medicīnisks dokuments, kas apliecina, ka persona ir izslimojusi ar COVID-19 ne vairāk kā 180 dienu laikā pirms ierašanās Bulgārijā, kā arī pozitīvs Covid 19 tests.
Pirms došanās ceļojumā mēs lūdzam visus pasažierus iepazīties ar drošības pasākumiem, kas noteikti, ceļojot uz Bulgāriju, kā arī aizpildīt un paņemt līdzi visus nepieciešamos dokumentus.

COVID-19 testa sertifikātam jābūt digitālā vai papīra formātā (drukātam vai oriģinālam) angļu valodā. Tajā jāietver informācija:

Personas vārds un uzvārds (kā ir norādīts pasē vai ID kartē)
Pases numurs / ID kartes numurs
Testa datums un laiks
Laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija
Testa veikšanas tehnika (RAT vai PCR) un negatīvs rezultāts
Testa veikšanas tehnika (RAT vai PCR) un pozitīvs rezultāts tiem, kuri ir izslimojuši ar COVID-19 ne vairāk kā 180 dienas pirms ierašanās Bulgārijā
Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

 

CEĻOTĀJU VESELĪBAS DEKLARĀCIJAS VEIDLAPA

 

Visiem ceļotājiem, neatkarīgi no vecuma, jāaizpilda veselības deklarācijas veidlapa, lai ieceļotu Bulgārijā, un to var atrast ŠEIT (https://www.tourism.government.bg/sites/tourism.government.bg/files/documents/2020-05/deklaraciya_za_putuvane_na_sobstven_risk_en-2.pdf).

Informācija par ceļotāju veselības veidlapu:

Veidlapa ir jāaizpilda papīra formātā pirms ierašanās Bulgārijā, un tā ir jāuzrāda, atlidojot uz galamērķi. Tūristi ir personīgi atbildīgi par pareizās informācijas sniegšanu veidlapā!
Lūdzu ņemiet vērā, ka, aizpildot veidlapu, ir jānorāda tās izmitināšanas vietas adrese vai kūrorts un viesnīca, kurā plāno uzturēties Bulgārijā.
APDROŠINĀŠANA

Bulgārijas valdība neuzņemas atbildību par jebkādiem izdevumiem saistībā ar COVID-19 inficēšanos.
Novatours stingri iesaka ceļotājiem pirms ceļojuma iegādāties apdrošināšanu, kas sedz Covid-19.
Ceļotājiem, kas nav iegādājušes apdrošināšanu, jāņem vērā, ka saslimstot, viņiem būs jāsedz visi medicīniskie, izmitināšanas un citi izdevumi pašiem!
DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ

INFORMĀCIJA PAR IEROBEŽOJUMIEM BULGĀRIJĀ

Ceļotājiem izlases veidā Bulgārijas lidostā var tikt mērīta temperatūra vai veikts COVID-19 tests.
Lidostā un lidmašīnā obligāti jāvalkā sejas aizsargmaska.
Galamērķī slēgtās vietās, tostarp sabiedriskajā transportā, obligāti jāvalkā sejas aizsargmaska.
Sabiedriskās vietās ir prasība ieturēt 1,5–2 metru distanci ar citiem cilvēkiem.
Restorāni, kafejnīcas, lielveikali, veikali (izņemot lielas platības, virs 300 kv.m) ir atvērti ar dažādiem ierobežojumiem.
Slēgti: nakts klubi un bāri, lielveikali (virs 300 kv.m).
Bulgārija stingri ievēro Pasaules ceļojumu un tūrisma padomes (WTTC) izstrādātos drošības protokolus.
Bulgārijas lidosta, transfēra un viesnīcas personāls, kā arī citi dienesti un pavadoņi ir stingri kontrolēti saistībā ar drošības nodrošināšanu.

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ

Ja pasažieris Bulgārijā izjūt COVID-19 vīrusa simptomus (drudzis, apgrūtināta elpošana, klepus) vai citus simptomus, kas norāda uz šo slimību, ceļotājam nekavējoties jāinformē viesnīcas pārstāvis.

Obligāta izolācija tūristiem, kuriem pēc paraugu ņemšanas testa rezultāts ir pozitīvs. Šajā gadījumā ceļotāji un personas, ar ko ceļo kopā, tiek izolēti viesnīcas numurā, un viņiem tiek veikti atkārtoti PCR testi, lai apstiprinātu sākotnējo diagnozi. Viesi vismaz 10 dienas paliks izolēti, un viņiem atkal tiks veikti jauni testi.

Izmitināšanas izdevumus karantīnas viesnīcās Bulgārijas valsts nesedz, un tie būtu jāsedz apdrošināšanas firmai, ja tūrists ir iegādājies Covid-19 apdrošināšanu. Gadījumā, ja ceļotājam nav apdrošināšanas, visi papildu izdevumi būs jāmaksā pašiem (ieskaitot medicīniskos izdevumus).

.
 
Ceļojuma cenā ietilpst
 
 
 
Papildus izmaksas
 
 
 

Vēlies ceļot?

Saņmet jaunumus:

Please wait

Vēlaties uzdot jautājumu?

Droši sazinieties ar mums

Nosūtīt ziņu
  • alida.jpg
  • bal.jpg
  • balta.jpg
  • mo.jpg
  • nova.jpg
  • tez.jpg
  • valet.jpg