logo

Drošības nodrošināšana Horvātijā

Ceļojuma pamatinformācija
  • Ceļojuma datums: -
  • Ceļojuma veids: -
  • Apraksts: -
comments
Drošības nodrošināšana Horvātijā
 
 
 


COVID-19 TESTS

Pasažieriem jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 48h pirms ierašanās Horvātijā (t.i., ja līdz ierašanās brīdim Horvātijā ir atlikušas vairāk nekā 48 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs).Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam dokumentam digitālā vai papīra formātā (ar zīmogu un ārsta parakstu) angļu valodā. Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!

COVID-19 sertifikātam jābūt digitālā vai papīra formātā (drukātam vai oriģinālam) angļu valodā. Tajā jāietver informācija:

Personas vārds un uzvārds
Dzimšanas dati
Pases numurs/Personas kods
Testa datums un laiks
Laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija
Testa veikšanas tehnika un negatīvs rezultāts
QR kods vai zīmogs un paraksts
Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

COVID-19 TESTS NAV JĀVEIC:

Bērniem līdz 7 gadu vecumam
Pilnā apjomā vakcinētiem pret Covid-19. Pēdējai vakcīnai jābūt veiktai ne vēlāk kā 14 dienas pirms ierašanās Horvātijā. Tūristam jāuzrāda dokuments, kas apliecina pilnu vakcināciju, oriģināls angļu valodā ar ārsta parakstu. Ja oriģinālais dokuments ir latviešu valodā, tam jābūt iztulkotam angļu valodā un notariāli apliecinātam.


CEĻOTĀJA DEKLERĀCIJAS VEIDLAPA

Visiem ceļotājiem pirms došanās uz Horvātiju, ir jāaizpilda deklerācijas veidlapa. Ceļotāji ir personīgi atbildīgi par korektas informācijas sniegšanu deklerācijas veidlapā. Vienu veidlapu var aizpildīt viena ģimene. Veidlapu varat atrast ŠEIT.

Veidlapas aizpildīšanas laikā ir iespējams pievienot arī negatīva PCR testa rezultātu.

APDROŠINĀŠANA

Mēs stingri iesakām ikvienam tūristam iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā un noformēt Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK) un ņemt to līdzi ceļojumā!

DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ
IERODOTIES HORVĀTIJĀ

Ceļotājiem, kas ierodas Horvātijā, pēc nejaušības principa var tikt mērīta ķermeņa temperatūra un/vai veikts COVID-19 tests.
Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).
Bāri un terases ir atvērtas līdz pl. 19:00.


POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ

Horvātijas valdība ir apņēmusies rūpēties par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī segt viņu izmitināšanas izdevumus (ēdināšanas izdevumus sedz pats tūrists).

Atgriešanās izdevumus tūrista mītnes zemē Horvātijas valsts nesedz, un tie būtu jāsedz apdrošināšanas firmai, ja klients ir iegādājies Covid-19 apdrošināšanu. Gadījumā, ja klientam nav apdrošināšanas, visi papildu izdevumi būs jāmaksā klientam. Taču, NOVATOURS apņemas palīdzēt klientiem atrast piemērotākās lidojuma biļetes, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi!

ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ
DETALIZĒTU INFORMĀCIJU PAR NOTEIKUMIEM, ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ SKATĪT SADAĻĀ "INFORMĀCIJA TIEM, KAS ATGRIEŽAS LATVIJĀ"

PAR TESTA VEIKŠANU HORVĀTIJĀ:

Aicinām ceļotājus, ierodoties Horvātijā uzreiz vērsties pie Novatours pārstāvja, lai pieteiktu COVID-19 PCR testu pirms izlidošanas.

Aptuvenā PCR testa cena valsts klīnikā no 80 EUR/Pers.

Savukārt, privātā klīnikā no 86 EUR/Pers.

Sīkāku informāciju par testu un transporta cenām varēs noskaidrot, tiekoties ar pārstāvi.

SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. 

.

.
 
Ceļojuma cenā ietilpst
 
 
 
Papildus izmaksas
 
 
 

Vēlies ceļot?

Saņmet jaunumus:

Please wait

Vēlaties uzdot jautājumu?

Droši sazinieties ar mums

Nosūtīt ziņu
  • alida.jpg
  • bal.jpg
  • balta.jpg
  • mo.jpg
  • nova.jpg
  • tez.jpg
  • valet.jpg