logo

Drošības nodrošināšana Ēģiptē

Ceļojuma pamatinformācija
  • Ceļojuma datums: -
  • Ceļojuma veids: -
  • Apraksts: -
comments
Drošības nodrošināšana Ēģiptē
 
 
 

Saskaņā ar Ēģiptes varas iestāžu lēmumu pasažieri,kuri ir Latvijas Republikas pilsoņi un kuri ierodas tūrisma nolūkā ar tiešajiem lidojumiem uz Hurgadu vai Šarmelšeihu, tiks atbrīvoti no vīzu nodevas līdz2021. gada 30. aprīlim. Tas attiecas tikai uz Latvijas Republikas pilsoņiem, kuri ir iegādājušies ceļojumu ar izmitināšanu.
Tiem, kas iegādājušies tikai aviobiļetes, vīzu režīms tiks piemērots.Rezervācijas sistēmā bezmaksas vīzu automātiski pievieno visā rezervācijām, kas veiktas ar izmitināšanu

SVARĪGI! Ārvalstnieka un nepilsoņu pases turētājiem joprojām ir pienākums saņemt vīzu vēstniecībā pirms ceļojuma. Informējam, ka vīzas noformēšana ir par maksu.

SVARĪGI! Ēģiptes valdība ir apņēmusies parūpēties par COVID-19 slimnieka ārstēšanu tikai valsts slimnīcā un segt papildu izdevumus par izmitināšanu gan ar COVID-19 saslimušajai personai, gan ģimenes locekļiem. Atgriešanās atpakaļ Latvijā būs tūristu atbildība.

SVARĪGI! Pases derīguma termiņam, dodoties uz Ēģipti, ir jābūt vismaz 6 mēneši no atgriešanās dienas. Kā arī informējam, ka NOVATOURS neuzņemas atbildību par robežu un migrācijas dienestu pieņemtajiem lēmumiem attiecībā uz tūristu.

Pirms došanās uz Ēģipti:

Attiecībā uz koronavīrusa (COVID-19) izplatības kontroli Ēģiptē, ir noteikti papildu iebraukšanas nosacījumi, lai nodrošinātu maksimālu drošību visiem pasažieriem.

Pasažieriem no sešu gadu vecuma jāveic Covid-19 PCR tests ne vairāk kā 72 stundas pirms ierašanās Ēģiptē (t.i., ja līdz ierašanās Ēģiptes lidostā ir atlikušas vairāk nekā 72 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs). Tūristam jānovērtē laika starpība starp valstīm. Turklāt visiem ceļotājiem (arī bērniem) pirms ierašanās Ēģiptē ir jāaizpilda Valsts veselības kartes veidlapa un ceļojuma apdrošināšana.

Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!

SVARĪGI! Veicot Covid-19 PCR testu un aizpildot veidlapu, jāizmanto tā paša dokumenta (pases) dati, kas tiks izmantoti tālākai ceļošanai. Atgādinām, ka ceļošanai uz Ēģipti kā ceļošanas dokuments ir derīga tikai pase.

COVID-19 PCR testa nosacījumi:

COVID-19 PCR testa rezultātam ir jābūt oriģinālam drukātam dokumentam ar zilo zīmogu un daktera parakstu vai QR kodu (ne visas laboratorijas nodošina QR kodu). Cita veida (formāta) rezultāti netiks pieņemti. Reģistrējoties testam klientam ir jānoskaidro, vai klīnika spēs nodrošināt nepieciešamās prasības.
SVARĪGI!: Ja, klientam nav iespējas saņemt testa rezultātu ar QR kodu, tad uz orģinālā testa rezultāta jābūt iespiestam laboratorijas zīmogam (zilā krāsā) un nepieciešams ārsta paraksts. Gadījumā, ja testa rezultātam ir QR kods, tam nav nepieciešams zīmogs (zilā krāsā) un paraksts no laboratorijas. Dodoties ceļojumā, testa rezultāts ir jāņem līdzi drukātā veidā. Tūristam var lūgt arī uzrādīt sertifikātu savā mobilajā telefonā no oficiālās laboratorijas e-pasta adreses.

Testa rezultātam jābūt angļu valodā!
Covid-19 PCR testā jābūt norādītai skaidrai un korektai klienta informācijai: vārds, uzvārds, pases numurs, testa datums un laiks, laboratorijas identifikācija un kontaktinformācija, testa parauga ņemšanas metode un negatīvs rezultāts.
Jebkurš ar roku rakstīts COVID-19 PCR tests nebūs derīgs.
Klientiem būs jāveic COVID-19 PCR tests lidostā , ja testa rezultāts neatbildīs iepriekš minētajiem punktiem.
Lai reģistrētos COVID testam Latvijā, ir izstrādāts vienots tālruņa numurs (8303), uz kuru zvanot jūs varat pieteikties testa veikšanai. Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par testu vai rezultātiem, varat zvanīt uz informatīvo tālruni 8345. Piesakoties testam, norādiet, ka testa rezultāts jums nepieciešams angļu valodā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ar ģimenes ārsta nosūtījumu COVID-19 PCR tests ir bez maksas, bet bez nosūtījuma tiek piemērota maksa.

Lūdzu, pārbaudiet un iesniedziet nepieciešamos ceļošanas dokumentus pirms došanās uz Ēģipti (neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties as savu ceļojuma aģentu, kurš palīdzēs ar dokumentu aizpildīšanu):

Ēģiptes Valsts veselības kartes veidlapa
Drošības nodrošināšana Ēģiptē:

Lidostās tiek mērīta ķermeņa temperatūra. Ceļošanas dokumenti un bagāža tiek dezinficēti. Ceļojot, lidostā obligāti jānēsā sejas aizsargmaska. Arī Ēģiptē sejas aizsargmaskas ir obligātas vairākās vietās - restorānos, veikalos un sabiedriskajā transportā. Par noteikumu neievērošanu likumsargiem ir tiesības uzlikt naudas sodu 50 EGP apmērā.

Ēģiptē tiek stingri ievēroti pasaules ceļojumu un tūrisma padomes (WTTC) izstrādātie drošības protokoli. Ēģiptes lidostas, transfēra un viesnīcas personāls, kā arī citi pakalpojumi un pakalpojumu sniedzēji ir rūpīgi pārbaudīti.

Ēģiptē, ja pasažierim rodas COVID-19 vīrusa simptomi (drudzis, elpas trūkums, klepus) vai simptomi, kas norāda uz šo slimību, piemēram, garšas un smaržas zudums, drebuļi, iekaisis kakls, caureja vai vemšana, viņam nekavējoties jāinformē viesnīcas pārstāvis.

Plašāku informāciju par visiem Ēģiptes drošības pasākumiem (angļu valodā) skatiet ŠEIT.

SVARĪGI!: Iebraucot Latvijā, ir derīgs tikai viena veida tests - polimeriāzes ķēdes reakcijas (PCR) tests (Polymerase chain reaction (PCR) test). (Mūsu pārstāvji galamērķī sniegs padomu, kur var veikt testu un palīdzēs ar transportu).

INFORMĀCIJAI: Hurgadā tests viesnīcā ar ārstu no klīnikas no 45 EUR/pers.
Hurgadā tests klīnikā, uz kuru tūristi dodas paši (transfērs par papildu samaksu) sākot no 30 USD/pers.

Šarm El Šeihā tests viesnīcā ar ārstu no klīnikas no 50 EUR/pers.
Šarm El Šeihā tests klīnikā, uz kuru tūristi dodas paši (transfērs par papildu samaksu) sākot no 26 EUR/pers

.
 
Ceļojuma cenā ietilpst
 
 
 
Papildus izmaksas
 
 
 

Vēlies ceļot?

Saņmet jaunumus:

Please wait

Vēlaties uzdot jautājumu?

Droši sazinieties ar mums

Nosūtīt ziņu
  • alida.jpg
  • bal.jpg
  • balta.jpg
  • mo.jpg
  • nova.jpg
  • tez.jpg
  • valet.jpg