logo

Indijas zelta trijstūris + pludmales atpūta Goa

Ceļojuma pamatinformācija
 • Cena: no 789 €
 • Ceļojuma datums: 18.03.2020 - 31.03.2020
 • Ceļojuma veids: ar lidmašīnu
 • Apraksts: Indijas zelta trijstūris + pludmales atpūta Goa
comments
Ceļojuma apraksts
 
 
 
1. DIENA
Tikšanās lidostā Rīga
Lidojums Rīga-Deli (Rīga-Stambula 12:15 - 16.20; Stambula-Deli 20:50 - 05:15).

2. DIENA
Ierašanās Deli. Transfērs uz viesnīcu. Atpūta.
Brokastis.
Otrajā dienas pusē (~13:00), apskates ekskursija Deli. Apmeklēsim visaugstāko ķieģeļu minaretu pasaulē Kutuba Minara. Viduslaiku komplekss ir izveidots  no iznīcināto Indijas tempļu gabaliem, tās teritorijā ir noslēpumaina dzelzs kolonna, kas, neskatoties uz ikgadējām sezonālajām lietus gāzēm, nav sarūsējis  1600 gadus.
Ekskursijas laikā: Apskatīsim Deli simbolus – Lotosa templi, Indijas Vārtus un Prezidenta pili + galvenā tempļa Gurudwara Bangla Sahib apmeklējums; Apskatīsim hinduistu templi Lakšmi- Narajana.
Atgriešanās viesnīcā.

3. DIENA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Brauciens uz Agru.
Ekskursija pilsētā, apmeklēsim galveno apskates objektu Indijas mauzoleju - Tadžmahals: mauzolejs tiek saukts par septīto pasaules brīnumu – Tadžmahals. Paši indieši sniegbalto mauzoleju dēvē par Indijas Pērli. Agras forti un Itimad-ud-Daula kapenes.
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

4. DIENA
Brokastis.
Brauciens uz Džaipuru.   
Pa ceļam, apmeklēsim pamesto pilsētu Fatehpur Sikri, kuru uzcēla imperators Akbars. Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta
Vakarā, pēc vēlēšanās, folkloras ciematiņa (Chowki Dhani) apmeklējums, ar iespēju nobaudīt Radžastānas virtuves ēdienus (piemaksa 25 €/pers.).
Ciems ir Radžastānas kultūras spogulis. Tas aizņem 10 hektāru platību gleznainu lauku. Tradicionālās seno laiku mājiņas atgriezīs Jūs daudzus gadus atpakaļ un ļaus izbaudīt seno laiku mājīgo ciematu. Katru vakaru ciematā ir dažādi festivāli, kas atspoguļo bagātīgo un spilgto Radžastānas kultūras mantojumu. Tieši muzika un dejas visa vakara garumā, ir viena no galvenajām ciemata . Vietējie aktiermeistari atdzīvināja dekoratīvi – lietišķo mākslu, kas senajos laikos bija populāra Chokhi Dhani ciematā.

5. DIENA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursijas brauciens „Indijas Pilis”.
Ekskursijas laikā mēs redzēsim Amber fortu, pils uz ūdens, Jaganar forts (forts, kur atrodas vis lielākais lielgabals pasaulē), Vēju pils un Džahal Mahal observatorijas apmeklējums. Apskatīsim sniegbalto templi Lakshmi Narayan, kurš atrodas krāšņo, zaļo dārzu ielenkumā. Ekskursija pilsētas pilī. Mūsdienās, daļu no pils aizņem muzejs. Jantar Mantar observatorija apmeklējums.
Brauciens uz Deli. Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

6. DIENA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Iekšzemes lidojums Deli – Goa (~12:10 - 14:50). Bagāža iekšzemes lidojumā - nododamā  līdz 15 kg un 7 kg rokas bagāža.
Iekārtošanās 3*** viesnīcā. Atpūta.

7. DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras.

8. DIENA
Brokastis.
Brīva diena, pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens „ Goa, Dudsagaras ūdenskritums un garšvielu plantācijas”. (piemaksa 49 €).
Ekskursijas laikā apmeklēsim bijušos štata galvaspilsētu – Goa vecpilsēta (Old Goa), ar skaistām katoļu baznīcām: Svētās Jekaterinas un Bom Jēzus bazilika (UNESKO pasaules mantojumu sarakstā).
Tālāk dodamies uz garšvielu plantācijām, kur Jūs redzēsiet pašas vērtīgākās garšvielas, kas nesušas milzu bagātību Portugāles kronim. Pēc ekskursijas – eksotiskās pusdienas, kurās varēsiet nobaudīt tradicionālos Goa ēdienus un nodegustēt vietējo, nacionālē dzērienu "feni” – degvīns, kas gatavots no raudzētas Indijas augļu sulas.
Nākamā īslaicīgā pietura Kolem (Colem) ciematā, kur Jums būs iespēja izlocīt kājas, nopirkt ūdeni vai augļus. Te tiks veikta pārsēšanās uz apvidus automašīnām un došanās pa dabas rezervāta Bhagban Mahavir bezceļiem. Atlikušo ceļa posmu, apmēram 10 min., Jūs mērosiet kājām ejot pa akmeņainu taciņu līdz Dudhsagāras ūdenskrituma pakājej. Pa ceļam Jūs satiksiet mīļus pērtiķīšus, kurus ir interesanti fotogrāfēt. Barot pērtiķus – kategoriski aizliegts.
Dudhsagāras ūdenskritums (Dudhsagar falls) ir 310 metru augstumā, ņemot vērā šos parametrus, tas ieņem 5. vietu Indijā. Dudhsagāra, tiek tulkots no marathu valodas kā piena okeāns. Ūdenskrituma ūdens plūsma sadalās miljardos pilienu, kas veido baltu krāsu. Ūdenskrituma pakājē atrodas ezers, kurā ir vēss ūdens un ir iespēja izpeldēties.
Pamata programmas noslēgumā, interesentiem būs iespēja doties izjādē ar ziloni (piemaksa ~ 15$).
Līdzi noteikti paņemiet: fotoaparātus, galvas segas, ērtus apavus (pastaigai pa akmeņaino meža taciņu), peldkostīmu un dvieli, sievietēm – apģērbs, kas aizsedz plecus un ceļus, naudu papildus tēriņiem.
Atgriešanās viesnīcā.

9. DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras.

10. DIENA
Brokastis.
Ekskursijas brauciens “Hipijiem pa pēdām. Ziemeļu Goa”.
Apskatīsim trokšņaino Arambolas pludmali, tuksnešaino Mandrem un Ašvem pludmali, un gleznaino Mordžim pludmali. Svētā „The. Beatles” Banjana koka apmeklējums Arambolē – veco hipiju kulta vieta, pelde visskaistākajā Goa pludmalē – Mandremā. Sulu centra apmeklējums, kur Jūs nobaudīsiet visgaršīgākās, svaigi spiestās sulas Goa. Brauciens uz Čapora fortu, no kura paveras pasakains skats uz Vagatoru un Mordžimu. Skatu laukums. Pastaiga lielajās un mazajās Vagatoras pludmalēs, kur Jūs redzēsiet vienu no populārākajiem apskates objektiem, kas atrodas ziemeļu Goa - Šiva seja (Shiva Face), kas cirsta no akmens. Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

11. DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras.

12. DIENA
Brokastis.
Ekskursija “Portugāles mantojums – Goa”.
Portugāles Goa – maza daļiņa Eiropas Indijā. Ekskursijas laikā tiks apmeklēts atjaunotais “Reis Magos” cietoksnis, apciemosim vienu no iespaidīgākajām ģimenēm Goa, lai aplūkotu viņu četrvietīgās mājas senlaiku interjeru. Tālāk dodamies pastaigā uz latīņu kvartālu, kas atrodas Panadži (Goa galvaspilsēta). Būs iespēja ieturēt pusdienas portugāļu restorāniņā (pēc vēlēšanās, par papildus maksu). Ekskursijas nobeigumā vērosim saulrietu upes zaļajā saliņā, kas atrodas katoļu baznīcas pakājē.
Atgriešanās viesnīcā.

13. DIENA
Brokastis.
Iekšzemes lidojums Goa – Deli (~15:00 - 17:40).
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

14. DIENA
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums Deli – Rīga (~06:25 –10:30) pārsēšanās pēc vietējā laika (~15:30 – 18:30).
(Rekomendējam ekskursijās laikā uzvilkt ērtus apavus).
 
Ceļojuma cenā ietilpst
 
Lidojums Rīga – Deli – Rīga (Turkish Airlines)
Nododamā bagāža – 1 soma līdz 20kg
Rokas bagāža – 1 soma līdz 5 kg
Iekšzemes lidojums Deli – Goa – Deli (bagāža iekšzemes lidojumā - nododamā līdz 15 kg un rokas bagāža 7 kg)
13 naktis 3*** viesnīcās (dievvietīgā izmitināšana)
12 brokastis viesnīcās
Transporta pakalpojumi
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi
 
Papildus izmaksas
 
Ekskursiju-transporta pakete
299 €
Ekskursija uz Deli     
Ekskursija uz Džaipuru     
Ekskursija uz Agrā     
Ekskursijas brauciens „Indijas Pilis”     
Ekskursija “Portugāles mantojums – Goa”     
Ekskursijas brauciens “Hipijiem pa pēdām. Ziemeļu Goa”     

Papildus ekskursijas
Ekskursija uz “Goa, Dudhsagāra ūdenskritums un garšvielu plantācijas.(Vizināšanās ziloņa mugurā ~ 15 $, pēc vēlēšanās)     49 €    

Papildus jūs varat iegādāties
Ja ceļojat viens - piemaksa par dzīvošanu vienvietīga numurā     220 €
Teatrālais šovs Mohabbat the Taj     49 €
Ciemata Chowki Dhani apmaeklējums ar iespēju iepazīt Radžastānas virtuvi, ēdienu degustācija     25 €

Papildus tiek apmaksāts
Apmaksa par ieejas biļetēm (iegādājoties papildus ekskursiju "Goa, Dudhsagāra ūdenskritums un garšvielu plantācijas") - 45 €
Apmaksa par ieejas biļetēm (bez papildus ekskursijām) - 33 €
Apmaksāts uz vietas
Ieejas biļetes Indijā: Deli KutubMinar ~10 $; Agra Tadžmahāls ~20 $; Forts ~10 $; Mazs Tadžmahāls ~5 $; Džajpura Amberas forts ~10 $; Pilsētas pils ~15 $; Pērtiķu templis ~2 $; Dantar Mantar ~5 $; Vēja pils ~5 $
Indijā ir pieņemts pateikties gidiem un šoferiem, dodot viņiem dzeramnaudu ~ 20 $ visa ceļojuma laikā
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija
Latvijas Republikas pilsoņiem nepieciešams noformēt tūrisma E-vīzu. E-vīzas noformēšanas cena: no 115 € (precīzu cenu nepieciešams noskaidrot pirms dokumentu pieņiemšanas). Tūrisma E-vīzas noformēšanai nepieciešams: - ceļošanai derīga pase ar derīguma termiņu ne mazāku par 6 mēnešiem un vismaz 2 brīvām lappusēm vīzu sadaļā; - 1 krasainā fotogrāfija (5×5 cm formātā uz balta fona); - aviobiļešu rezervācija, - aizpildīta anketa
Latvijas Republikas nepilsoņiem nepieciešams noformēt tūrisma vīzu Indijas vēstniecībā. Vīzas noformēšanas cena: (noformējot vēstniecībā Stokholmā) no 220 € (precīzu cenu nepieciešams noskaidrot pirms dokumentu pieņiemšanas). Vīzas noformēšanas laiks: līdz 4-5 nedēļam
 

Vēlies ceļot?

Saņmet jaunumus:

Please wait

Vēlaties uzdot jautājumu?

Droši sazinieties ar mums

Nosūtīt ziņu
 • alida.jpg
 • bal.jpg
 • balta.jpg
 • mo.jpg
 • nova.jpg
 • tez.jpg
 • valet.jpg