logo

MALTA 8 DIENAS

Ceļojuma pamatinformācija
 • Cena: no 474 €
 • Ceļojuma datums: 17.05.2024; 07.06.2024; 14.06.2024; 21.06.2024; 26.07.2024; 02.08.2024; 09.08.2024; 16.08.2024
 • Ceļojuma veids: ar lidmašīnu
 • Apraksts: Garantēts!
comments
Ceļojuma apraksts
 
 

 

 

1.DIENA

Lidojums Rīga – Malta

Ierašanās Maltā.

Transfērs uz viesnīcu (pēc vēlēšanās, papildu maksa)

Iekārtošanās, atpūta.

2.DIENA

Brokastis.

Ekskursija Valletā (4 stundu) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes) (pēc vēlēšanās, papildu maksa)

Pilsētas pamatus ir ielicis Dižais Hospitaljēru ordeņa Maģistrs — Žans Parizo de la Valleta, kas arī devis nosaukumu jaunai galvaspilsētai 1566. gada martā. Mūsdienās Valleta ir arhitektu un militāru inženieru mākslas darbs, nelielā teritorijā satilpinot gan pilis, gan aizsargbastionus. Uz doto brīdi Valleta ir vienīga galvaspilsēta Eiropā, kas sākumā tika uzcelta uz papīra, un tad kādreiz neapdzīvotā zemesragā. Ekskursijas sākumā apmeklēsim augšējos Barakkas pilsētas dārzus, no kurienes paveras lieliskā Lielās Ostas panorāma. Pēc tam dosimies pastaigā pa pilsētu, apstājoties pie ievērojamākām celtnēm, kurasuzcēla Hospitaljēru ordeņa bruņinieki.

Atgriešanās viesnīcā.

3.DIENA

Brokastis.

Ekskursija Mdinā. (4 stundu) (pēc vēlēšanās, papildu maksa)

Kādreiz šajā vietā esot bijusi plaukstošā romiešu pilsēta, tad arābu laikos Mdina ir pārtapusi par citadeli, bet pēc spāņu atnākšanas — par greznu viduslaiku galvaspilsētu, kur vietējo bagātnieku majestātiskas pilis eksistē blakus klosteriem un mazām kapelām — ne jau velti karalis Alfonso dēvējis Mdinu par pērli savā kronī. Galvenā iela aizvedīs mūs uz Mdinas bastioniem, no kurienes paveras lielisks skats praktiski uz visu Maltu. Ekskursijas nobeigumā apmeklēsim Ta-Ali amatniecības centru, kur tiek ražoti praktiski visi suvenīri. Būs iespēja pavērot meistaru darbu, kā arī iegādāties stikla, sudraba un keramikas izstrādājumus

Atgriešanās viesnīcā.

4.DIENA

Brokastīs.

Ekskursija „Trīs pilsētas”. (4 stundu) (pēc vēlēšanās, papildu maksa) Jūs izbrauksiet cauri trim pilsētām, kas ne reizi vien ir izturējušās ienaidnieku uzbrukumus: Sengleja, Kospikua un Vittoriosa, kur sākumā, ierodoties Maltā 1530. gadā, apmetās Hospitaleru Ordenis. Jūs varēsiet pastaigāties pa šaurajām Vittoriosa pilsētas ieliņām, kur ir saglabājušās senlaicīgas celtnes, kas atgādinās par Maltas bruņinieku laikiem.No Senglejas pilsētas dārziem Jums būs iespēja redzēt iespaidīgus Lielā līča skatus ar 360° panorāmu, kas ir galvenie Maltas jūras vārti.

Atgriešanās viesnīcā.

5.DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Gozo salu (papildu maksa 50 € + prāmja biļete 5 €, min - 6 cilv.).

Pēc 20 min. ilgas pārceltuves ar prāmi , mēs it kā nokļūstam citā pasaulē. Gozo ir zaļāka un mierīgāka sala, dzīve te plūst mēreni, saskaņā ar sen izveidotajām tradīcijām. Bet apskates objektu ziņā Gozo nemaz nav sliktāka par Maltu! Īpašas uzmanības cienīga ir baznīca Ta-Pinu, kur atrodas brīnumaina svētbilde. Šodien tā ir svētceļojumu vieta ne tikai maltiešiem, bet arī iebraucējiem. Brauciens uz Gozo būtu nepilnīgs bez vietas, kur pavisam nesen ir atradies Zilais logs – unikāls dabas brīnums. Eksistējot vairākus gadu tūkstošus, logs ir sagruvis 2017. gada 13. martā. Iepazīšanās ar Gozo turpināsim salas galvaspilsētā – Viktorijā, kuru vietējie iedzīvotāji pēc ieraduma sauc par Rabatu, bet augšējo nocietināto daļu – Citadella. Brīvajā laikā tur var nogaršot tradicionālās maltiešu uzkodas – vietējo sieru, sautētu trusi, olīvas, maizi ar tomātiem, kaperiem un olīveļļu un protams, nobaudīt to kopā ar glāzi vietējā vīna.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras.

6.DIENA

Brokastis.

Brīva diena.

7.DIENA

Brokastis.

Brīva diena.

8.DIENA
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu (pēc vēlēšanās, papildu maksa)
Lidojums Malta - Rīga


 
Ceļojuma cenā ietilpst
 
 


Lidojums Rīga – Malta - Rīga

Rokas bagāža - 1 neliela soma (40 х 20 х 25 cm)

Dzīvošana viesnīcās 8 dienas/ 7 naktis ar 6 brokastīm (divvietīga izvietošana)

Ekskursiju-transporta Pakete 159 €

3 ekskursijas + lidosta - viesnīca - lidosta transfērs             159.00€

 
 
Papildus izmaksas

Ekskursijas tiek apmaksātas uz vietas (pēc vēlēšanās)

Ekskursijas brauciens uz Gozo salu            50.00€

 
 
 

Vēlies ceļot?

Saņmet jaunumus:

Please wait

Vēlaties uzdot jautājumu?

Droši sazinieties ar mums

Nosūtīt ziņu
 • 1616498256368_1.jpg
 • bal.jpg
 • balta.jpg
 • joinup2.jpg
 • nova.jpg
 • tez.jpg
 • valet.jpg