logo

Norvēģijas fjordi (4 dienas)

Ceļojuma pamatinformācija
 • Cena: no 199 € GARANTĒTS
 • Ceļojuma datums: 06.08.2020 - 09.08.2020
 • Ceļojuma veids: ar autobusu
 • Apraksts: Fjordi - viens no nedaudzajiem norvēģu vārdiem, kas ir kļuvis starptautisks. Ar šo vārdu apzīmē - šauru, dziļu un bieži vien garu un sazarotu ledāja veidotu jūras līci ar stāviem, klinšainiem krastiem. Šis dabas brīnums radās pirms tūkstošiem gadu, kad upes un ledāji iznīcināja kalnu ielejas, kuras galu galā appludināja jūra , veidojot vairāk nekā 1000 metru dziļus līčus. Mūsdienās šīs vietas ir ideāli piemērotas makšķerēšanai, laivošanai un citiem atpūtas un tūrisma veidiem. Norvēģijā ir simtiem fjordu, kurus ir vērts apmeklēt!
comments
Ceļojuma apraksts
 
 

1. DIENA
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga-Oslo.
Ierašanās Oslo pilsētā
Ekskursija Oslo pilsētā:
Oslo atrodas gleznaina, simts kilometru garā Oslo-fjorda sākumā, bet pilsētas sastāvā ietilpst ne tikai kontinentālā daļa, uz kura tā atrodas, bet arī 40 salas, katra no kurām var apburt ar savu neatkārtojamo unikalitāti. Šī pilsēta ir īpaša, ne tikai tāpēc, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta, šeit vēsturiskie objekti mijās ar mūslaiku celtnēm. Katra pilsētas iela no centra līdz pašai nomalei – ir Jūsu uzmanības vērta. Gleznaino pakalnu ainavas mijās ar mežiem un salu skatiem. Šai pilsētai nav raksturīgs dedzīgums ,taču tā apburs Jūs ar savu spontānumu, tīrību un ar patīkamu miera un harmonijas atmosfēru.
Brīvais laiks.
Apmešanās Oslo 4*viesnīcā.
Nakts viesnīcā.

2. DIENA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Tālāk Jūs gaida brauciens uz fjordu reģionu.
Norvēģija. Tieši šeit atrodas brīnišķīgi ūdenskritumi, kas bagātīgi dāvina savus kristāldzidros ūdeņus upēm un līčiem.Tieši šeit tūristi var izbaudīt pasakaino ledāju spīdumu, kuri ir redzami apkārtnes kalnu virsotnēs. Apmeklējot šo unikālo vietu , jūs burtiski ienirsiet teiku un leģendu pasaulē par troļļiem un senajiem vikingiem – varonīgajiem kareivjiem un jūras braucējiem, kuri kādreiz bija visas Eiropas kontinenta lielākais drauds. Ledus, polārblāzma zeme. Jāteic, ka tieši šeit dzimst tikai vikingi un valkīras, kuriem nekas nespēj kaitēt, nedz aukstums, necaurejami meži un skarbā ziemeļu daba.
Šīs valsts galvenais apskates objekts ir slavenie Norvēģijas fjordi! Katru gadu šeit ierodas tūristi no visas pasaules! Jo Norvēģijas fjordi ir iekļauti JUNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un viens no tiem ir Nerej-fjords.
Nerej-fjords atrodas Rietumu Norvēģijā fjordu reģiona centrālajā daļā.
Brauciens Bergenu. Pa ceļam apstāsimies pie viena no lielākajiem ūdenskritumiem Norvēģijā – Tvindefossen ūdenskrituma. Tas ir ļoti skaits un ērti sasniedzams ūdenskritums, tāpēc šī vieta ir viena no visvairāk apmeklētākajām Norvēģijā. Tiesa, tam ir arī vēl viens izskaidrojums. Kā vēstī leģenda, ūdenskritums ūdens vairo „vīrieša spēku” un tas atgriež un saglabā jaunību
Iekārtošanās viesnīcā Bergenas apkārtnē.
Nakts viesnīcā.

3. DIENA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Bergenas centru ar sabiedrisko transportu (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~ 4.5 €).
Ekskursija Bergenā. Bergena ir otra lielākā pilsēta Norvēģijā. Bagāta vēsture šeit cieši savijas ar mūsdienīgumu. No šejienes sākas ceļš uz visskaistākajiem fjordiem Norvēģijā. Norvēģijas mērogā Bergena tiek uzskatīta par lielu pilsētu, tomēr te valda mājīguma atmosfēra, kas drīzāk raksturīga nelielām pilsētām. Iedzīvotāji ļoti lepojas ar savas pilsētas skaistumu un daudzveidību, ar jūras, tirdzniecības un kultūras tradīcijām. Vienmēr draudzīgi, vietējie iedzīvotāji ar prieku parādīs ceļu vai dalīsies ar interesentu informāciju.
Pilsētas vēstures pirmsākumi, kurai ir jau nu vairāk par 900 gadiem, jāmeklē vikingu laikmetā. Kā viens no Hanzas savienības atbalstītājiem, Bergena vairāku gadsimtu garumā kalpoja par plaukstošu tirdzniecības centru starp Norvēģiju un pārējām Eiropas valstīm. Bryggen Hanzas krastmala – galvenā pilsētas vēsturiskā apskates vieta – iekļauta UNESCO objektu sarakstā. Šeit atrodas virkne restorānu, kafejnīcu, bāru, suvenīru bodīšu un daži muzeji. Senie Bergenas rajoni – tā ir dzīva un pārskatāma vēsture. Bryggen Hanzas krastmala, Zivju tirgus, Fløibanen funikulieris, Akvārijs – tās ir tikai dažas apskates vietas garajā sarakstā, kas jāredz Bergenā – pilsētā, kuru ieskauj septiņi kalni.
Izmitināšana Oslo viesnīcā . Atpūta.

4. DIENA
Brokastis.
Atbrīvojiet brīvo laiku pirms pusdienām.
Transfērs lidostā.
Reģistrēšanās reisā.
Lidojums uz Rīgu.


 
Ceļojuma cenā ietilpst
 
 
Lidojums Rīga - Oslo - Rīga (Airbaltic)
Dzīvošana viesnīcā 4 * ar brokastīm (divvietīga izvietošana)
Rokas bagāža līdz 8 kg (55 х 45 х 25 cm)

 
 
Papildus izmaksas

Ekskursiju-transporta pakete
159 €
Ekskursija Oslo
Ekskursija Bergenā
Brauciens uz norvēģu fjordiem (biļetes tiek apmaksātas papildus)
Transporta pakalpojumi brauciena laikā.
Transfērs: lidosta - viesnīcā - lidosta
 
Papildus jūs varat iegādāties
Brauciens uz fjordu reģionu ar kuģīti (papildus tiek apmaksāta biļeti uz kuģīša 50 €) 50 €
Obligāta piemaksa par dzīvošanu viesnīcas vienvietīgajā numuriņā 105 €
 
 
 

Vēlies ceļot?

Saņmet jaunumus:

Please wait

Vēlaties uzdot jautājumu?

Droši sazinieties ar mums

Nosūtīt ziņu
 • alida.jpg
 • bal.jpg
 • balta.jpg
 • mo.jpg
 • nova.jpg
 • tez.jpg
 • valet.jpg